Süt Ürünleri

Karadeniz'de yetiştirilen sütlerden elde edilen en taze ve doğal süt ürünlerine göz atabilir dilediğiniz ürünü sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz. Siparişleriniz titizlikle ve temizlik kurallarına riayet edilerek hazırlanmakta olup Covit kapsamında gerekli özveri gösterilmektedir.

Listeleme:
Quickview

Çeçilli Minzi

(0)
₺35,00

Yaylalarda kışlık ürün hazırlanırken özellikle Telli Peynire lezzet versin ve dayanıklı kılsın diye az yağlı lor peyniri katılır. Lor Peyniri ve Telli Peynirin karışımı yıllarca Trabzon'da en çok satan lezzetlerimizden olmuştur. Tam bir kahvaltı tamamlayandır. Orta tuzlu ve az yağlıdır peynirimizdir...

Quickview

Dil Peyniri

(0)
₺50,00

Genellikle inek sütünden üretilen dil peyniri, tam yağlı bir peynir çeşididir. Yapı olarak lifli bir peynir olmakla birlikte tel tel ayrılan dokusuyla ve enfes süt aroması ile en sık tüketilen yöresel peynirler arasında yer almaktadır. Tat olarak kaşar peynirine yakın olan dil peyniri, yapı olarak kaşar peynirinden dah..

Quickview

Kolot Peyniri

(0)
₺50,00

Kolot peyniri, Karadeniz’in yaylalarında bulunan ot çeşitliliği ile beslenen hayvanlardan elde edilen sütlerin geleneksel üretim koşullarında işlenmesi ile üretilmektedir. Kolot peyniri, özellikleri bakımından kaşar peyniri ile benzerlik göstermektedir. Kolot peyniri, genellikle tam yağlı inek sütünden imal edilmektedir. Kimi bölgelerde muhlama kim..

-11%
Quickview

Lor Peyniri

(0)
₺25,00 ₺28,00

Lor Peyniri ( Minzi )Lor Peyniri az yağlı ve lezzetli bir peynir cinsidir. Taze lor peyniri; lezzetinin yanı sıra potasyum, protein, kalsiyum, A ve C grubu vitaminleri yönünden oldukça zengindir. Genellikle inek sütünden elde edilen lor, peynir üretilirken ortaya çıkan peynir altı suyunun kazanda ısıtılarak pıhtılaştırılmas..

Quickview

Telli Peynir

(0)
₺50,00

Karadeniz'in doğasında yetişen ineklerin sütünden üretilen eşsiz lezzete sahip 1. sınıf telli peynire sahip olmak istiyorsanız hemen sipariş verin. Fark yaratan Telli peynir lezzeti artık sizlerle buluşuyor. Özel üretim olan Telli peyniri yediğinizde farkı hissedeceksiniz. Afiyet olsun...

-13%
Quickview

Tereyağı

(0)
₺69,90 ₺79,90

Trabzon Köy Tereyağı - 1 KGHiçbir katkı maddesi içermeyen Trabzon köy tereyağı saf süt kremasının geleneksel yöntemlerle işlenmesiyle elde edilir. Trabzon tereyağının kendine has rengi ve kokusu vardır. Tüm üretim, Trabzon köy ve yaylalarında el değmeden doğal yöntemlerle gerçekleştirilir.Köy tereyağı Trabzon yöresinde çok eskiden beri üretilen yör..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)