Reçeller

Mevsiminde taze olarak toplanan ürünlerden imal edilen birbirinden güzel ve eşsiz aromalı reçeller sizler için sitemizde listelenmektedir. Dilediğiniz meyveye ait reçelleri sipariş verebilir kahvaltı masalarınıza tat katabilirsiniz.  Siparişleriniz titizlikle ve temizlik kurallarına riayet edilerek hazırlanmakta olup Covit kapsamında gerekli özveri gösterilmektedir.

Listeleme:
Quickview

Ayva Reçeli

(0)
₺35,00

Karadeniz'de Üreten Kadınlar tarafından hazırlanan Ayva Reçeli kahvaltı masalarınızı süsleyecek. Mükkemmel aroması ile Ayva Reçelini hemen sipariş verebilirsiniz. Afiyet olsun. İçindekiler : Ayva,  Su,  Şeker,  Limon..

Quickview

Böğürtlen Reçeli

(0)
₺42,00

Trabzon'un Karadağ Yaylasından mevsiminde zahmetlerle toplanan böğürtlenler köy kadınları tarafından özel olarak hijyen kurallarına uygun şekilde pişirilip sizler için hazırlanıyor. Afiyet olsunİçindekiler : Böğürtlen, Şeker, Su, Limon..

Quickview

İncir Reçeli

(0)
₺35,00

Karadeniz'de Üreten Kadınlar tarafından hazırlanan İncir Reçeli kahvaltı masalarınızı süsleyecek. Mükkemmel aroması ile İncir Reçelini hemen sipariş verebilirsiniz. Afiyet olsun. İçindekiler : İncir,  Su,  Şeker,  Limon..

Quickview

Kivi Reçeli

(0)
₺35,00

Karadeniz'de Üreten Kadınlar tarafından hazırlanan Kivi Reçeli kahvaltı masalarınızı süsleyecek. Mükkemmel aroması ile Kivi Reçelini hemen sipariş verebilirsiniz. Afiyet olsun. İçindekiler : Kivi,  Su,  Şeker,  Limon..

Quickview

Kızılcık Reçeli

(0)
₺35,00

Karadeniz'de Üreten Kadınlar tarafından hazırlanan Kızılcık Reçeli kahvaltı masalarınızı süsleyecek. Mükkemmel aroması ile Kızılcık Reçelini hemen sipariş verebilirsiniz. Afiyet olsun. İçindekiler : Kızılcık,  Su,  Şeker,  Limon..

Quickview

Nar Reçeli

(0)
₺32,00

Karadeniz'de Üreten Kadınlar tarafından hazırlanan Nar Reçeli kahvaltı masalarınızı süsleyecek. Mükkemmel aroması ile Nar Reçelini hemen sipariş verebilirsiniz. Afiyet olsun. İçindekiler : Nar,  Su,  Şeker,  Limon..

Quickview

Portakal Kabuğu Reçeli (800gr)

(0)
₺35,00

Bu reçelimizle portakal kabuğunun ferahlık veren kokusunu kahvaltılarınıza taşıyabilir, sütlü tatlılarınızı süsleyebilir, rulo pastalarınızın içini doldurabilir, ufak sandviçler hazırlayabilirsiniz. Afiyet olsun. İçindekiler:Portakal kabuğuPancar şekeriLimon suyuTeslimat BilgileriOluşturduğunuz ve ödemesini online ya da kapıda ödeme olara..

Quickview

Taflan Reçeli

(0)
₺45,00

Karadeniz'de Üreten Kadınlar tarafından hazırlanan Taflan Reçeli kahvaltı masalarınızı süsleyecek. Mükkemmel aroması ile Taflan Reçelini hemen sipariş verebilirsiniz. Afiyet olsun. İçindekiler : Taflan,  Su,  Şeker,  Limon..

Quickview

Trabzon Hurması Reçeli

(0)
₺40,00

Karadeniz'de Üreten Kadınlar tarafından hazırlanan Trabzon Hurması Reçeli kahvaltı masalarınızı süsleyecek. Mükkemmel aroması ile Trabzon Hurması Reçelini hemen sipariş verebilirsiniz. Afiyet olsun. İçindekiler : Trabzon Hurması,  Su,  Şeker,  Limon..

Quickview

Vişne Reçeli

(0)
₺35,00

Karadeniz'de Üreten Kadınlar tarafından hazırlanan Vişne Reçeli kahvaltı masalarınızı süsleyecek. Mükkemmel aroması ile Vişne Reçelini hemen sipariş verebilirsiniz. Afiyet olsun. İçindekiler : Vişne ,  Su,  Şeker,  Limon..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)