Biz Kimiz ? 

Türkiye'nin her bir noktasına yöresel ürünleri ulaştırmaya çalışan bir markayız.  Ürünlerimizi köy kadınlarından temin edip sizlere gönderiyoruz. Kadınlar Üretiyor projesi kapsamında hazırlanan ürünleri temin ediyoruz ve en doğalını sofralarınıza konuk ediyoruz. Karadeniz'de yetiştirilen ürünleri özenle hazırlıyoruz. Yine hijyen kurallarında kargolamamızı yapıyoruz. Ülkenin her noktasına sevkiyatımızı Yurtiçi Kargo güvencesi ile yapıyoruz. 


Neden Doğalima ? 

Çünkü Doğalima size alt kalite ürünleri sunmaz. Mevsiminde toplanan ürünlerden hazırlanan ürünleri hazırlattırır ve sizlere gönderir. Sipariş verdiğiniz ürün elinize ulaştığı andan itibaren farkı hissettirir. Tam söz verdiği zamanda size gönderir. Marka bilinci ile hareket eder. 


Neredesiniz ? 

Markamız Trabzon ili Vakfıkebir ilçesinden hizmet vermektedir. Vakfıkebir, Trabzonun 40 km batısında olup, ilçe toprakları Doğuda Çarşıbaşı, Batıda Beşikdüzü, Güneyde Tonya ilçeleri ve Kuzeyde Karadeniz ile çevrilidir. İsmine yakışır şekilde Türkiye'nin en güzide ve güzel ekmeğinin üretildiği yerdir. Ekmeğin anavatanı denilen yerden ürünlerimizi sizlere gönderiyoruz.