Bal ve Pekmezler

Dertlere deva niteliğindeki bal ve pekmezler sitemizde yerini aldı. Sizlerde dilediğiniz ürünü seçerek siparişinizi verebilirsiniz. Karadeniz'de tamamen doğadan sofranıza gelen bal ve pekmez çeşitlerinizi seçebilirsiniz. Siparişleriniz titizlikle ve temizlik kurallarına riayet edilerek hazırlanmakta olup Covit kapsamında gerekli özveri gösterilmektedir.

Listeleme:
Quickview

Dut Pekmezi

(0)
₺65,00

Yöresel Dut Pekmezi Tamamen Doğal Katkısız Ve Yöresel 1 Kg Dut Pekmezinin Faydalarıİnsanların her derdine deva olan dut pekmezinin bilinen ve bilinmeyen birçok faydası bulunmaktadır. İnsanların bildikleri faydalarıyla bile dut pekmezi birçok kişinin severek tükettiği bir ilaç niteliği kazanmıştır. Doğal olarak üretilen bir pekmezin ne kad..

Quickview

Elma Pekmezi

(0)
₺65,00

İçindekiler: %100 Elma "İyi tarım uygulamalarını" benimseyerek, bahçelerimizden özenle toplanan yeşil elmalarımızı, geleneksel yöntemlerle suyunu sıktıktan sonra, ev yapımı ve katkısız şekilde pekmez haline getiriyoruz. Hiç bir şekilde şeker ilavesi yoktur, sadece elma suyu sıkıldıktan sonra kaynatılarak yapılmıştır.Yeşil elmanın (Granny Smith..

Quickview

Taflan Pekmezi

(0)
₺120,00

TAFLAN PEKMEZİ - YENİ MAHSÜL Doktorların Kansere Karşı önerdiği Taflan Pekmezi, Trabzon'da Köylerde yetişen Taflan (Karayemiş) meyvesinden tamamen doğal imkanlarla oluşturularak satışa sunulmaktadır.Trabzon'da yetişen Taflan (Karayemiş) meyvesinin muhteşem şifa kaynağı Pekmezi : Taflan PekmeziKarayemişin zengin antioksidan bileşenleri sayesind..

Quickview

Trabzon Hurması Pekmezi

(0)
₺65,00

Antioksidan kaynağıdırSağlık için yararlı tüm antioksidanları içerir. Likopen, lutein, zea-ksantin, kripto-ksantin, beta-karoten ve A vitamini gibi vücudun direncini arttıran tüm vitaminlere sahiptir. Aynı zamanda bu vitaminler vücudun savunma sistemini bozan metaboliklere karşı bünyeyi korur.Göz sağlığı için birebirAntioksidanlar sayesinde özellik..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)